Strona główna > Główna środek > III liga
III liga: Garbarnia wiceliderem po wygranej z Koroną II (FOTO)2015-08-17 22:23:00

Garbarnia Kraków - Korona II Kielce 3-1 (2-0)

1-0 Krzysztof Kalemba 19 (karny)

2-0 Marcin Siedlarz 44

2-1 Hubert Laskowski 67

3-1 Marcin Cygnarowicz 80

Sędziował Paweł Gądek (KS Tarnów). Żółte kartki: Damian Szymonik - Kamil Jasiak, Michał Wawryszczuk.

GARBARNIA: Paździor - Borovicanin (70 Szymonik), Kalemba, Moskal, Pawłowicz, Liput (32 Cygnarowicz), Masiuda, Ferens, Pietras, Ogar (74 Górecki), Siedlarz (82 Kozik). Trener: Mirosław Hajdo.

KORONA: Łodej - Jasiak  (64 Słaby), Brela, Wrześniewski, Matulka, Bednarski (46 Wawryszczuk), Kotarzewski, Dziubek (46 P. Paprocki), Sierpina, A. Paprocki (46 Stachura), Laskowski. Trener: Cezary Ruszkowski.

Brązowi po pierwszej połowie pewnie prowadzili 2-0 i także po pierwszych minutach drugiej odsłony nic nie wskazywało, że goście mogą coś zdziałać. Tymczasem w 67. minucie ograny został na prawej stronie obrońca Garbarni i po dośrodkowaniu na dłuższy słupek Hubert Laskowski z bliska trafił "główką". Korona śmielej zaatakowała, ale w 80. minucie została skontrowana. Po akcji prawym skrzydłem Michała Góreckiego i dograniu w pole karne pewnie skierował piłkę do pustej siatki Marcin Cygnarowicz.