Strona główna > Główna środek > III liga
Rezerwa Pasów wygrała ze Spartą2015-07-29 21:01:00

W meczu sparingowym beniaminków III ligi Cracovia II pokonała Spartę Kazimierza Wielka 3-0.

Cracovia II - Sparta Kazimierza Wielka 3-0 (2-0)

1-0 Krzysztof Szewczyk 17

2-0 Mateusz Wdowiak 25

3-0 Kiebzak 83

Cracovia II:

I połowa: Wilk - Moskal, Rymaniak, Kuligowski, Jaroszyński, Zejdler, Argasiński, Szymczak, Wdowiak, Ceglarz, Szewczyk.

II połowa: Wilk (70 Smoleń), Jaroszyński (60 Poznański), Kuligowski, Chochołek, Jaklik (testowany), Kotwica, Szymczak, Jeż, Krasuski, Wdowiak (60 Panek), Ceglarz (60 Kiebzak).

Już pierwsze minuty pokazały dominację Pasów. Pierwsze dwa gole padły po akcjach duetu Wdowiak - Szewczyk. W 17. Minucie bramkę zdobył ten drugi. 8 minut później na swoje trafienie doczekał się także „Wdówka", dobijając piłkę po uderzeniu „Szewy".

W drugiej połowie trener Górecki dokonał zmian w zespole, rezygnując w dużej mierze z 7-osobowego zaciągu z pierwszego zespołu. Mimo to Pasy zdobyły bramkę - w 83. minucie z bliska piłkę do siatki wpakował Kiebzak. Później młodzi zawodnicy Cracovii kilkakrotnie byli blisko gola, ale na posterunku był występujący w koszulce "Batmana" bramkarz Sparty.

Trener Cracovii II, Piotr Górecki:

- Niezły mecz w naszym wykonaniu. Zawodnicy są odpowiednio przygotowani, a to dobrze świadczy, bo prawdopodobnie był to nasz sprawdzian generalny przed startem ligi. Podobała mi się gra, może mniej wynik, ale akcje bardzo ładnie się zazębiały, a to jest klucz do zdobywania bramek.