Strona główna > Główna środek > III liga
III liga: Soła tylko punkt za Wisłą Sandomierz, Garbarnia remisuje z Granatem (FILM)2015-03-29 18:28:00

III liga małopolsko-świętokrzyska, 20. kolejka:

Sobota

Garbarnia Kraków - Granat Skarżysko Kamienna 2-2 (1-0)

1-0 Tomasz Ogar 14

2-0 Tomasz Ogar 54

2-1 Bartłomiej Michalski 61 (głową)

2-2 Jan Kowalski 62

Poprad Muszyna - Hutnik Nowa Huta 1-2 (1-0)

1-0 Wojciech Janur 33

1-1 Michał Nawrot 84

1-2 Jakub Ochman 90 (karny)

Sędziował: Mateusz Kowalski (Kielce). Żółte kartki: Podgórniak, Saratowicz, Polański - Świątek, Grzesiak, Sierakowski, Orłowski, Nawrot, Gamrot. Czerwona kartka: Świątek (32, druga żółta).

POPRAD: Duda - Dudek, Saratowicz, Merklinger, Polański (76 Cichoń) - Bomba, Orzechowski, Janur, Oleksy (61 Oleksy), Podgórniak - Zachariasz.

HUTNIK: Frątczak - Antoniak, Orłowski, Grzesiak (46 Kołodziej), Ochman - Nawrot, Jacak (60 Chlebda), K. Filipek (46 Guzik), Świątek, Sierakowski (85 Murzyn) - Gamrot.

Wisła II Kraków - Partyzant Radoszyce 3-0 (2-0)

1-0 Damian Buras 36 (karny)

2-0 Jean Barrientos 41

3-0 Jakub Mordec 71

WISŁA II: Miśkiewicz – Witek, Żemło, Gulczyński (75 Kolanko), Sadlok – Barrientos, Stjepanovic (58 Mordec), Lech (82 Michniak), Buras (69 Furtak), Jankowski – Kuczak.

PARTYZANT: Zieliński – Zagdan, Miśtal, Pyzia, Opara – Czarnecki, Babyn, Kabaniuk (67 Nwachukwu), Nieszporek (62 Papros) – Kopyciński (67 Korol), Poddębniak.

Drużyna trenera Macieja Musiała, wzmocniona zawodnikami z ekstraklasy, bez problemów poradziła sobie w Myślenicach z Partyzantem Radoszyce, wygrywając 3-0.

W 15. minucie futbolówka powinna znaleźć się w siatce Partyzanta, lecz na posterunku był Zieliński, a dobitkę Jankowskiego wybił z linii bramkowej zawodnik gości.

Gol padł w 36. minucie. Obrońca Partyzanta faulował w polu karnym Barrientosa, a jedenastkę wykorzystał Buras. Po kombinacyjnej akcji Białej Gwiazdy i podaniu Kuczaka podwyższył Barrientos.

Na trzecie trafienie kibice musieli czekać do 71. minuty, kiedy rywala skarcił Mordec.

W 81. minucie sędzia podyktował karnego dla gości po tym, jak piłkę ręką zagrał Jankowski. Na szczęście dla gospodarzy na wysokości zadania stanął Miśkiewicz, który obronił uderzenie Czarneckiego.

Soła Oświęcim - Korona II Kielce 2-0 (0-0)

1-0 Jakub Snadny 55

2-0 Michał Wrześniewski 57 (samob.)

Unia Tarnów - KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-2 (0-1)

0-1 Erwin Nowik 7

0-2 Erwin Nowik 70

Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz 2-2 (0-1)

0-1 Kamil Hul 25

1-1 Bartłomiej Pająk 56

2-1 Rafał Piszczek 57

2-2 Jarosław Pacholarz 68

Niedziela

Wierna Małogoszcz - Czarni Połaniec 2-2

Łysica Bodzentyn - MKS Trzebinia-Siersza 1-0 (0-0)

1-0 Dariusz Anduła 70

Poroniec Poronin - Wolania Wola Rzędzińska 1-2 (1-1)

1-0 Rafał Łybyk 24

1-1 Wojciech Mącior 26

1-2 Artur Biały 65

Mecz w Nowym Targu (sztuczna nawierzchnia).

Aktualizacja 29.03.2015 18:28

Zobacz film z meczu Garbarnia - Granat, po raz pierwszy z komentarzem (GARCA_TV)