11-0 Michał Górecki

12-0 Michał Górecki

13-0 Marek Mizia

14-0 Michał Górecki

Sędziowali: Rafał Wiewiór oraz Kamil Rudkowski i Konrad Kołodziejczyk (KS Kraków).

GARBARNIA (1 połowa): Sypniewski - Kalicki, Kowalski, Baliga, Pawłowicz - Kalemba, Nowak, Stokłosa, J.Górecki - Ogar, Wcisło.

GARBARNIA (2 połowa): Kościelnik - Piszczek, Kowalski (Baliga), Pluta, Kaczor - Kokoszka, Masiuda, Ząbczyk (Kuliszewski), Siedlarz - Mizia, M.Górecki.

W rozegranym dziś na Rydlówce spotkaniu towarzyskim Garbarnia wysoko pokonała amatorską drużynę Oviedo F7 14-0.

Sympatyczni goście z Hiszpanii, którzy wczoraj przegrali z Hutnikiem 1-9, jutro o godzinie 19:00 zmierzą się z Tramwajem Kraków. Być może piłkarze klubu z Praskiej będą "łaskawsi" dla Hiszpanów w kontekście wyniku, niż krakowscy trzecioligowcy.