Strona główna > Główna środek > III liga
III liga: Granat lepszy od Wisły II, dwa gole Żurawskiego2014-08-30 22:23:00

Granat - Wisła II 1-0 w meczu na szczycie III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Po bardzo dobrym początku sezonu podopieczni trenera Macieja Musiała w ostatnich dwóch meczach nie zdobyli nawet punktu.

III liga małopolsko-świętokrzyska, 6. kolejka:

Beskid Andrychów - KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1-0 (0-0)

1-0 Szymon Święs 54

Łysica Bodzentyn - Korona II Kielce 2-1 (0-1)

0-1 Jakub Kotarzewski 39

1-1 Krystian Płusa 73

2-1 Dariusz Anduła 89

Poprad Muszyna - Partyzant Radoszyce 2-2 (1-0)

1-0 Piotr Saratowicz 40

1-1 Michał Miśtal 48

1-2 Ifeanyi Nwachukwu 56

2-2 Filip Piszczek 89

Czarni Połaniec - Wolania Wola Rzędzińska 0-0

Niedziela

ZKS Granat Skarżysko Kamienna – Wisła II Kraków 1-0 (0-0)

1-0 Mateusz Fryc 80

WISŁA II: Bieszczad - Kolanko, Żemło (46 Bierzało), Czekaj (70 Szywacz), Witek - Bartosz, Mordec, Lech (46 Gulczyński), Buras (65 Wąsikowski), Kuczak - Zając.

Drużyna Wisły wzmocniona piłkarzami, którzy znajdują się w kadrze pierwszego zespołu, bramkę w meczu z Granatem straciła dopiero w 80. minucie, a strzelcem został Mateusz Fryc.

Na listę strzelców mogli wpisać się także wiślacy, ale ani Kuczak w pierwszej połowie, ani Buras w drugiej nie zdołali pokonać bramkarza zespołu gospodarzy.

Po tej porażce Biała Gwiazda spadła na trzecie miejsce w tabeli, Granat zaś umocnił się na prowadzeniu, wyprzedzając o trzy punkty Sołę Oświęcim.

Wierna Małogoszcz - Garbarnia Kraków 1-1 (0-1)

0-1 Michał Górecki 11

1-1 Michał Smolarczyk 50 (karny)

Soła Oświęcim - Unia Tarnów 5-1 (2-1)

1-0 Paweł Cygnar 2

2-0 Dawid Dynarek 24

2-1 Łukasz Popiela 40 (karny)

3-1 Jakub Snadny 61