Strona główna > Główna środek > III liga
Rezerwa Wisły gromi Dalin2014-07-13 08:49:00

W meczu kontrolnym III-ligowców rezerwa Wisły II Kraków rozgromiła w sobotę Dalin Myślenice 5-0.

Wisła II Kraków – Dalin Myślenice 5-0 (1-0)

1-0 Furtak 30

2-0 Handzlik 62

3-0 Handzlik 68

4-0 Mordec 69

5-0 Marszalik 87

WISŁA II: M. Zając – Bartosz (46 Szywacz), Żemło (46 Kujawa), Dyszy (60 Michniak), Musiał (60 Janur) – Furtak (46 Dziubas), Chlebowski (46 Gulczynski), Buras (46 Mordec), Guedes (46 Handzlik), Witek (46 Marszalik) – Wąsikowski (46 Szewczenko).

W pierwszej części spotkania podopieczni trenera Macieja Musiała mieli lekką przewagę, co w 30. minucie udokumentował bramką Furtak wykorzystując sytuację "sam na sam". Druga połowa należała zdecydowanie do Białej Gwiazdy, która z minuty na minutę coraz bardziej dominowała na murawie. Najpierw na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Handzlik, na 4-0 podwyższył Mordec, a ostateczny cios Dalinowi zadał Marszalik.

W spotkaniu rozegranym na sztucznej murawie udział wzięli gracze testowani przez sztab szkoleniowy Białej Gwiazdy. Swoje umiejętności zaprezentowali środkowy obrońca Bartosz Dyszy, lewy obrońca Bartosz Musiał, a także ukraiński napastnik Jewgien Szewczenko.