Strona główna > Główna środek > III liga
Dublet Jarosza, Przebój lepszy w Myślenicach2012-06-06 22:21:00

Przebój Wolbrom pokonał Dalin Myślenice 2-0 w ostatnim meczu sezonu w III lidze piłkarskiej.

Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom 0-2 (0-2)

0-1 T. Jarosz 17

0-2 T. Jarosz 30

Sędziowali: Tomasz Kita oraz Mariusz Stolarz i Grzegorz Migdał (Brzesko). Żółte kartki: Mazela, G. Bałucki - Morawski, Głaz, Pindiur. Widzów 150.

DALIN: Szwiec - Tokarz, Słonina, W. Cygal, Senderski (72 Biel), Płonka, Litewka (80 Wojtan), Nowak (46 E. Bałucki), Szwajdych, G. Bałucki (88 Pyzio), Mazela.

PRZEBÓJ: Palczewski - Morawski, Kiczyński, Ochman, Wdowik, Pindiur (89 Wsół), Głaz, Duda, T. Jarosz, Kostek (82 Słowiński), Pazurkiewicz (67 Wiśniewski).

Dalin wystąpił bez Pilcha, Kęska, Sz. Cygala i Niedźwiedzia, co odbiło się negatywnie na jakości gry gospodarzy. W 17. minucie T. Jarosz po otrzymaniu podania od Kostka celnie strzelił. W odpowiedzi Litewka zagroził bramce gości, ale Palczewski wybił piłkę na róg. Po ładnej akcji Przeboju i zagraniu Morawskiego Jarosz trafił na 0-2. W ostatnich sekundach pierwszej połowy Nowak posłał piłkę wzdłuż linii bramkowej, lecz nikt nie wepchnął piłki do siatki. Natomiast Palczewski obronił strzał Płonki.

Po zmianie stron młody zespół Dalinu ambitnie atakował. M. in. Mazela „główkował” tuż obok słupka w 61. minucie, zaś w 83. min ostre uderzenie Biela przeszło obok celu. Natomiast pod przeciwną bramką kapitalne uderzenie Głaza w 74. min sparował na korner Szwiec.