Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > II liga
II liga (25): Garbarnia na plus, Hutnik na minus2021-04-03 20:02:00

eWinner 2 liga piłkarska, 25. kolejka:

Piątek, 2 kwietnia 2021

Stal Rzeszów - Błękitni Stargard 2-2 (0-0)

1-0 Bartosz Wolski 55

2-0 Mariusz Sławek 58

2-1 Mateusz Bochnak 74

2-2 Jakub Ostrowski 90+3

Czerwona kartka: Krystian Pieczara (Stal, 46, druga żółta). Mecz w Stalowej Woli.


Bytovia - Garbarnia Kraków 1-2 (1-0)

1-0 Maciej Kozakowski 11

1-1 Jakub Górski 59

1-2 Jakub Kowalski 66 (karny)


Sobota, 3 kwietnia

Lech II Poznań - Pogoń Siedlce 0-2

Mecz we Wronkach.


Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg 2-1

Chojniczanka - Skra Częstochowa 1-3


Hutnik Kraków - Znicz Pruszków 1-3 (1-1)

1-0 Michał Kitliński 6

1-1 Maciej Wichtowski 11 (karny)

1-2 Maciej Wichtowski 58 (karny)

1-3 Maciej Firlej 82


Motor Lublin - Śląsk II Wrocław 2-3

GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 1-0

Wigry Suwałki - KKS 1925 Kalisz 2-0

Pauzuje Górnik Polkowice


1. GKS Katowice        23   53   46-23

2. Górnik Polkowice    23   51   47-18

3. Chojniczanka          24   47   42-22

4. Skra Częstochowa  23   44   35-19

5. Wigry Suwałki         24   43   33-23

6. Stal Rzeszów          23   35   35-30

6. Śląsk II Wrocław     23   35   35-30

8. KKS 1925 Kalisz     23   34   32-26

9. Sokół Ostróda         24   33   34-33

10. Motor Lublin          22   29   26-25

11. Bytovia                  24   29   32-33

12. Garbarnia Kraków 22   29   28-32

13. Pogoń Siedlce       23   27   36-39

14. Olimpia Grudziądz 24   23   22-39

15. Znicz Pruszków     24   23   23-41

16. Hutnik Kraków       24   23   29-53

17. Błękitni Stargard    24   23   23-49

18. Olimpia Elbląg       24   21   26-37

19. Lech II Poznań      23   21   32-44


eWinner 2 liga piłkarska, 26. kolejka:

Czwartek, 8 kwietnia 2021

Znicz Pruszków - GKS Katowice (18:00)

Sobota, 10 kwietnia

Skra Częstochowa - Stal Rzeszów (13:00)

Błękitni Stargard - Sokół Ostróda (13:00)

Garbarnia Kraków - Chojniczanka (15:00)

Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg (16:00)

Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice (16:00)

KKS 1925 Kalisz - Motor Lublin (18:00)

Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań (20:15)

Niedziela, 11 kwietnia

Śląsk II Wrocław - Bytovia (13:00)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty