Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > II liga
II liga (24): Hutnik wzniósł się ponad strefę spadkową2021-03-28 18:51:00

eWinner 2 liga piłkarska, 24. kolejka:

Sobota, 27 marca 2021

Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki 3-0

Błękitni Stargard - Chojniczanka 0-2

Górnik Polkowice - Lech II Poznań 4-0


Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków 1-2 (1-1)

0-1 Patryk Kieliś 32

1-1 Joao Criciuma 45+1

1-2 Kamil Sobala 67


Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów 1-3 (0-0)

0-1 Krystian Pieczara 46

0-2 Krystian Pieczara 57

1-2 Damian Poliński 59

1-3 Grzegorz Goncerz 90+3

Czerwona kartka: Patryk Burzyński (Olimpia, 43).


Garbarnia Kraków - Motor Lublin (15:00, przełożony na 21 kwietnia, koronawirus w Motorze)


Znicz Pruszków - Sokół Ostróda 2-1


Niedziela, 28 marca

Skra Częstochowa - Bytovia 0-0

Pogoń Siedlce - GKS Katowice 1-2

Pauzuje KKS 1925 Kalisz


Do rozegrania zaległy mecz:

16. kolejka

Wigry Suwałki - Górnik Polkowice (31 marca)


1. GKS Katowice        22   50   45-23

2. Górnik Polkowice    22   48   46-18

3. Chojniczanka          23   47   41-19

4. Skra Częstochowa  22   41   32-18

5. Wigry Suwałki         22   40   31-22

6. KKS 1925 Kalisz     22   34   32-24

7. Stal Rzeszów          22   34   33-28

8. Śląsk II Wrocław     22   32   32-28

9. Motor Lublin            21   29   24-22

10. Bytovia                  23   29   31-31

11. Sokół Ostróda       22   27   29-30

12. Garbarnia Kraków 21   26   26-31

13. Pogoń Siedlce       21   24   32-36

14. Olimpia Grudziądz 23   23   22-38

15. Hutnik Kraków       23   23   28-50

16. Błękitni Stargard    23   22   21-47

17. Lech II Poznań      22   21   32-42

18. Olimpia Elbląg       23   21   25-35

19. Znicz Pruszków     23   20   20-40


eWinner 2 liga piłkarska, 25. kolejka:

Piątek, 2 kwietnia 2021

Stal Rzeszów - Błękitni Stargard (13:00, Stalowa Wola)

Bytovia - Garbarnia Kraków (14:00)

Sobota, 3 kwietnia

Lech II Poznań - Pogoń Siedlce (12:00, Wronki)

Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg (12:00)

Chojniczanka - Skra Częstochowa (12:15)

Motor Lublin - Śląsk II Wrocław (15:00)

Hutnik Kraków - Znicz Pruszków (16:00)

GKS Katowice - Olimpia Grudziądz (17:00)

Wigry Suwałki - KKS 1925 Kalisz (18:00)

Pauzuje Górnik Polkowice




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty