Strona główna > Główna środek > II liga
Porażka Hutnika z rezerwą Lecha2021-03-14 22:46:00

W 21. kolejce II ligi piłkarskiej Hutnik przegrał z rezerwą Lecha 0-2. To już 13. porażka krakowian w tym sezonie.

Hutnik Kraków - Lech II Poznań 0-2 (0-1)

0-1 Łukasz Szramowski 25

0-2 Sergey Krivets 79 (karny)

Sędziował Rafał Rokosz (Katowice). Żółte kartki: Świątek, Wojcinowicz, Linca, Stawarczyk (Hutnik). Mecz bez publiczności.

HUTNIK: Smug - Ozimek, Wojcinowicz, Stawarczyk, Kędziora, Zmorzyński (70 Tetych) - Linca (46 Bernal), Drąg (46 Handzlik), Bełczowski (46 Jodłowski), Świątek - Kitliński (36 Sobala).

LECH II: Bąkowski - Nawrocki, Onsorge, Satka, Smajdor - Szramowski (79 Kryg), Laskowski, Marciniak (89 Białczyk), Marchwiński, Krivets (86 Yatsenko) - Karbownik (86 Ratajczyk).

Hutnicy 7 razy celnie strzelali na bramkę Bąkowskiego, jednak ani razu golkiper z Wielkopolski nie dał sie zaskoczyć. Lechici oddali 3 celne strzały, za to dwa z nich znalazły drogę do bramki Smuga.

Goście objęli prowadzenie w 25. minucie. za sprawą Szramowskiego, który sprytnym strzałem po "krótkim" słupku wykończył dwójkową akcję z Laskowskim. Drugą bramkę poznaniacy zdobyli w 79. minucie z rzutu karnego podyktowanego za faul Wojcinowicza. Pewnym egzekutorem jedenastki był Krivets.

W najbliższą środę na Suchych Stawach Hutnik podejmie lidera - Górnik Polkowice. Początek meczu o godz. 14.