Strona główna > Główna środek > II liga
Porażka Garbarni w Częstochowie2021-02-27 21:01:00

W 19. kolejce II ligi piłkarskiej Garbarnia przegrała w Częstochowie ze Skrą 0-1.

Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków 1-0 (0-0)

1-0 Piotr Nocoń 83

Sędziował Marek Śliwa (Kielce). Żółte kartki: Gołębiowski, Niedbała, Pietraszkiewicz – Masiuda. Mecz bez publiczności.

SKRA: Biegański – Brusiło, Sadowski, Mesjasz, Gołębiowski – Napora, Olejnik, Noiszewski (58 Niedbała), Nocoń, Milasius (72 Pietraszkiewicz) – Wojtyra (89 Klisiewicz).

GARBARNIA: Frątczak – Kowalski, Masiuda, Nakrosius, Rutkowski – Radwanek, Kołbon, Janik (63 Duda), Kuczak, Górski (61 Morys) – Feliks (72 Fidziukiewicz).

W I połowie nieco lepsi byli goście, po przerwie śmielej zaczęli atakować gospodarze.

W 83. minucie Skra przeprowadziła efektowną, a zarazem efektywną akcję lewą stroną boiska. Gołębiowski w tempo zagrał do Brusiło, ten dośrodkował w pole karne, a Noconiowi pozostało dostawić nogę. „Brązowi” walczyli ambitnie do końca meczu, aby doprowadzić do wyrównania, lecz ich próby kończyły się niepowodzeniem.