Strona główna > Główna środek > II liga
Hutnik wygrał w Elblągu2020-10-05 15:00:00

W 7. kolejce II ligi piłkarskiej Hutnik Kraków wygrał 1-0 wyjazdowy mecz z Olimpią Elbląg.

3.10.2020: Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 0-1 (0-0)

0-1 Patryk Kieliś 84

Sędziował Albert Różycki (Łódź). Żółte kartki: Krasa, Lewandowski, Bohm, Filipczyk, Bawolik - Olszewski, Antoniak, Smug, Hafez, Reczulski, Matysek.

OLIMPIA: Przybysz - Sedlewski, Lewandowski, Wenger, Kiełtyka - Krasa - Kordykiewicz (63 Filipczyk), Zyska, Ressel (63 Bohm), Poliński (81 Bawolik) - Surdykowski (55 Styś).

HUTNIK: Smug - Olszewski, Jaklik, Stawarczyk, Antoniak - Ozimek (46 Reczulski), Kędziora, Kieliś (90 Zając), Świątek, Linca (90 Handzlik) - Hafez (80 Matysek).

Hutnik przerwał złą passę na wyjazdach, po czterech porażkach w piątym spotkaniu zwyciężył. Olimpia jest bez wygranej w tym sezonie.

Mecz był wyrównany, dopiero w końcówce przewagę uzyskali nowohucianie, stwarzając kilka sytuacji. W 84. minucie Kieliś dostał podanie z lewego skrzydła i z ok. 10 m mocnym uderzeniem trafił do siatki.