Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- 48. MP Kibiców Sportowych już w sobotę w Gostyniu
- Ćwierćwiecze super kibica Stanisława Sienkiewicza
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski Mistrzem Mistrzów, podziękowania dla Stanisława Sienkiewicza
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025, eliminacje cd.
- OMNIBUS SPORTOWY. Kolejny triumf Adama Sokołowskiego
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025
Garbarnia Kraków informuje, że wygasające z końcem sezonu kontrakty z Krzysztofem Szewczykiem, Kamilem Słomą i Kamilem Włodyką nie zostaną przedłużone.
24-letni napastnik Krzysztof Szewczyk do Garbarni trafił w czerwcu ubiegłego roku po rocznej przygodzie z Wiślanami Jaśkowice. W brązowo-białych barwach wystąpił w 34 spotkaniach, notując na swoim koncie 7 bramek. Ostatni gol „Szewy” to niezwykle ważne trafienie w meczu z Błękitnymi. Jego bramka na 3:2 ostatecznie pozwoliła Garbarni zapewnić sobie utrzymanie w II lidze.
Kamil Słoma w Garbarni występował przez ostatnie 1,5 roku. 21-latek trafił na Rydlówkę w przerwie zimowej sezonu 2018/2019, będąc wówczas zawodnikiem wypożyczonym z Pogoni Szczecin. Pomocnik wystąpił we wszystkich 13 spotkaniach rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. Przed minionym sezonem „Słomka” podpisał z Brązowymi nowy – roczny kontrakt. Na drugoligowych boiskach rozegrał 22 mecze, dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
Kamil Włodyka do Garbarni dołączył w przerwie zimowej sezonu 2018/2019. Przed przyjazdem do Krakowa reprezentował barwy obecnego spadkowicza drugiej ligi – Gryfa Wejherowo. W Fortuna 1 lidze 25-latek rozegrał 12 spotkań. W minionym sezonie „Włodek” wystąpił w 11 meczach II ligi. Dodatkowo rozegrał pełne 90 minut w 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski przeciwko Bytovii.
garbarnia.krakow.pl