Strona główna > Główna środek > II liga
Remis Brązowych w Elblągu2019-11-09 23:56:00

W 17. kolejce II ligi piłkarskiej Garbarnia Kraków zremisowała 1-1 w Elblągu z Olimpią.

Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 1-1 (0-0)

1-0 Michał Miller 78

1-1 Jakub Kowalski 83 (karny)

Sędziował Grzegorz Kawałko (Białystok). Żółte kartki: Morys, Wenger - Kowalski. Widzów 521.

OLIMPIA: Madejski - Balewski, Lewandowski, Wenger, Sedlewski - Kuczałek, Krasa (74 Żołądź) - Jabłoński (67 Morys), Szuprytowski, Miller - Brychlik (86 Prytuliak).

GARBARNIA: Frątczak - Kujawa, Masiuda, Mruk, Kowalski - Włodyka (90 Kołbon), Duda, Kostrubała, Słoma (77 Szewczyk), Kuczak - Feliks.

Gospodarze objęli prowadzenie w 78. minucie. Najjaśniejszy punkt w ich drużynie, Michał Miller, przed polem karnym dopadł do bezpańskiej piłki, ta zrobiła przyjazny kozioł, więc uderzył mocno i celnie na bramkę. Pięć minut później krakowianie wyrównali. Tomasz Lewandowski faulował, a karnego pewnie wykonał Jakub Kowalski.