Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > II liga
II liga (11): Resovia na czele2019-09-29 20:14:00

II liga piłkarska, 11. kolejka:

Sobota, 28 września 2019

Resovia - Legionovia 3-0 (1-0)

1-0 Adrian Dziubiński 14

2-0 Dawid Kubowicz 85

3-0 Karol Twardowski 90+4


Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 1-3 (0-2)

0-1 Bartosz Sobotka 20

0-2 Bartłomiej Ciepiela 45+1

1-2 Krzysztof Szewczyk 56

1-3 Adam Waszkiewicz 70


Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 2-1

GKS Katowice - Lech II Poznań 2-0

Widzew Łódź - Górnik Polkowice 1-0 (widzów 16 817)


Niedziela, 29 września

Elana Toruń - Pogoń Siedlce 2-1


Znicz Pruszków - Stal Rzeszów 2-2 (1-1)

1-0 Robert Obst 13

1-1 Tomasz Płonka 31

2-1 Paweł Tarnowski 67

2-2 Damian Sierant 90+2

Czerwone kartki: Adrian Rybak, 64, druga żółta) - Sławomir Szeliga (88).


Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 2-1

Bytovia - Górnik Łęczna 2-1


1. Resovia                     11    21     19-7

2. Widzew Łódź             11    21    17-10

3. Stal Rzeszów            11    21    19-14

4. Górnik Łęczna           11    21    15-11

5. GKS Katowice           11    20    19-11

6. Olimpia Elbląg           11    18    18-10

7. Bytovia                      11    18   18-15

8. Błękitni Stargard        11    18   15-16

9. Znicz Pruszków         11    17   20-18

10. Garbarnia Kraków   11    16   12-11

11. Pogoń Siedlce         11    15   14-13

12. Elana Toruń             11    14   14-16

13. Górnik Polkowice    11    13   14-11

14. Lech II Poznań        11    13   11-17

15. Stal Stalowa Wola   11    11   10-18

16. Skra Częstochowa  11     11    7-15

17. Gryf Wejherowo       11     5    7-19

18. Legionovia               11     3     8-25


II liga piłkarska, 12. kolejka:

Sobota, 5 października 2019

Garbarnia Kraków - Resovia (15:00)

Stal Rzeszów - Gryf Wejherowo (15:00)

Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg (15:00)

Skra Częstochowa - Bytovia (15:00)

Legionovia = Znicz Pruszków (16:00)

Górnik Polkowice - GKS Katowice (17:00)

Niedziela, 6 października

Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola (12:00, Wroonki)

Elana Toruń - Widzew Łódź (13:00)

Górnik Łęczna - Błękitni Stargard (13:05)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty