Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > II liga
Garbarnia: Przyszedł Wójcik odeszli Garzeł i Pyciak2019-06-22 07:24:00

Adrian Wójcik występujący na pozycji napastnika zasilił szeregi Garbarni Kraków. 23-latek parafował umowę wiążącą go z „Brązowymi” do 30 czerwca 2020.


Adrian Wójcik urodził się w Krakowie i swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Wieczystej, skąd później przeniósł się do Wisły Kraków. Tam występował w drużynach młodzieżowych, a także w III-ligowych rezerwach. Zawodnik ma także na koncie treningi z pierwszym zespołem. Kolejnym przystankiem w karierze napastnika był Sokół Ostróda, natomiast ostatni sezon spędził w Sole Oświęcim, dla której był jednym z kluczowych zawodników, strzelając 14 bramek.


***


Arkadiusz Garzeł podpisał dwuletni kontrakt z trzecioligowym Hutnikiem Kraków. 


31-letni defensor do ekipy „Brązowych” dołączył w 2017 roku, i przy ul. Rydlówka spędził dwa pełne sezony. W minionym barwy Garbarni reprezentował 27 razy w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi, a także zaliczył jeden występ w Pucharze Polski.


Paweł Pyciak też podpisał dwuletni kontrakt z Hutnikiem Kraków. 


32-letni obrońca dołączył do drużyny Garbarni przed startem sezonu 2018/2019 i wystąpił w 15 oficjalnych spotkaniach Fortuna 1 Ligi. Na Rydlówkę trafił z ŁKS-u Łódź, gdzie spędził ponad dwa i pół roku.


garbarnia.krakow.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty