Strona główna > Główna środek > II liga
Biała Gwiazda wygrała z Puszczą2017-04-05 19:42:00

Wisła Kraków wygrała sparing z II-ligową z Puszczą Niepołomice 2-0. Mecz odbył się w Myślenicach.

Wisła Kraków - MKS Puszcza Niepołomice 2-0 (2-0)

1-0 Valencia 4

2-0 Stilić 30

Sędziował Robert Marciniak z Krakowa. Żółte kartki: Llonch - Żurek, Łanucha.

WISŁA: Buchalik (46 Miśkiewicz) - Bartkowski, Laskoś (57 Ptak), Uryga, Špičić (57 Słomka) - Bartosz, Valencia, Llonch (54 Porębski), Štilić (46 Echavarria), Videmont - Ondrášek (46 Zachara).

PUSZCZA: Staniszewski (46 Główka) - Bartków, Stawarczyk, Czarny, Mikołajczyk - Wójcik, Kotwica, Uwakwe, Łączek - Domański - Orłowski. Grali również: Radziemski, Furtak, Lepiarz, Zawadzki, Łanucha, Mikulec, Gajewski, Żurek, Szagała, Kura.

W 4. minucie Ever Valencia poprowadził piłkę przed linię pola karnego, strzelił między obrońcami i mimo interwencji golkipera futbolówka znalazła drogę do siatki.

W 30. minucie było 2-0. Do wykonania rzutu wolnego przed szesnastką podszedł Semir Stilić i mierzonym uderzeniem przy słupku nie dał szans bramkarzowi Puszczy.

Po przerwie wynik podwyższyć mógł Mateusz Zachara, jednak minął się z futbolówką.

W ostatnich 20 minutach goście nieco odważniej zaatakowali i kilka razy zapuścili się pod bramkę Białej Gwiazdy, ale albo na posterunku był Michał Miśkiewicz, albo ich strzały były niecelne.

Z kolei końcówka należała zdecydowanie do wiślaków. Więcej bramek jednak nie padło.