Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > II liga
II-ligowy hit w Niepołomicach2017-03-01 22:30:00

Wszystkie oczy kibiców II ligi będą w niedzielę zwrócone na Stadion Miejski w Niepołomicach. To właśnie tutaj już w pierwszym meczu w 2017 roku czwarta w tabeli Puszcza Niepołomice podejmie wicelidera rozgrywek drużynę Radomiaka Radom.


W zimie w Niepołomicach doszło do kadrowej ewolucji. Drużynę opuścili zawodnicy, którzy nie byli zadowoleni z liczby minut spędzonych na boisku minionej jesieni. Z Puszczą definitywnie rozstali się Daniel Barbus i Roman Stepankov, wiosnę na wypożyczeniach spędzą Dawid Kuliga i Łukasz Krzysztoń, a wolną rękę w poszukiwaniu klubu otrzymał także Dominik Maluga.


Puszczę w przerwie zimowej wzmocnili: Mateusz Bartków, obrońca z pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz, Damian Łanucha, który ostatnio grał w trzecioligowych Karpatach Krosno, a wcześniej w drugoligowej Stali Stalowa Wola, a także grupa młodzieżowców, którzy wobec rekonwalescencji Marcina Staniszewskiego, mają spore szanse na zaistnienie w pierwszej jedenastce. Są to: pomocnik Dominik Zawadzki (AS Progres), napastnik Dawid Szagała (Stal Mielec), bramkarz Kamil Główka (GKS Katowice) oraz powracający z wypożyczenia boczny obrońca Rafał Mikulec.


Wspomnienia z pierwszego meczu rozegranego w Radomiu lepsze mają zawodnicy Puszczy, który po bramce Macieja Domańskiego wywieźli z trudnego terenu cenne trzy punkty. Powtórzenie wyniku w Niepołomicach byłoby wymarzonym startem rundy rewanżowej.


Spotkanie z Radomiakiem Radom już w najbliższą niedzielę 5 marca. Początek meczu o 14:00.


puszcza-niepolomice.pl


puszczarad.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty