Strona główna > Główna środek > II liga
II liga (25): Remis Puszczy w Pruszkowie2016-04-09 06:50:00

W 25. kolejce II ligi piłkarskiej Puszcza zremisowała piątek w Pruszkowie z kandydatem do awansu Zniczem 1-1.

Puszcza zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów (7 pkt do strefy barażowej i 13 pkt nad strefą spadkową).

Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice 1-1 (0-1)

0-1 Michał Czarny 27

1-1 Patryk Kubicki 68

Sędziował Daniel Kruczyński (Żywiec). Żółte kartki: Kucharski, Niewulis, Machalski, Jagiełło - Furtak, Maluga, Barbus, Stepankov.

ZNICZ: P. Misztal – Kucharski, Jędrych, Mysiak, Włodarczyk (68 Rackiewicz) – Machalski (75 Bartoszewicz), Niewulis, Kopciński (46 Jagiełło), Kaczmarek, Banaszewski – Kubicki (85 Janiszewski).

PUSZCZA: Sobieszczyk – Furtak, Czarny, Garzeł, Mikołajczyk – Maluga (66 Barbus), Kotwica, Uwakwe (79 Lepiarz), Domański, Abramowicz – Broź (62 Stepankov).

Do przerwy lepsza była Puszcza, która mogła zdobyć więcej niż jednego gola. Ten jeden padł w 27. minucie. Z autu wyrzucił Abramowicz, a w polu karnym głową piłkę do bramki skierował Czarny. W II połowie inicjatywę przejęli gospodarze. Wyrównanie nastąpiło po serii błędów niepołomiczan w środku boiska. Po podaniu Banaszewskiego na czystą pozycję wyszedł Kubicki i trafił do siatki.