Strona główna > Główna środek > II liga
II liga (9): Okocimski gromi, Puszcza przegrywa2015-09-20 07:14:00

W sobotnich meczach II ligi piłkarskiej Okocimski Brzesko rozgromił Siarkę Tarnobrzeg 4-0, a Puszcza Niepołomice przegrała ze Stalą w Stalowej Woli 0-1.

Po 9 kolejkach Okocimski ma 11 pkt i zajmuje 10. miejsce, a Puszcza z 9 punktami jest czternasta.

Okocimski Brzesko – Siarka Tarnobrzeg 4-0 (1-0)

1-0 Radosław Jacek 26

2-0 Radosław Jacek 51

3-0 Arkadiusz Lewiński 75

4-0 Paweł Pyciak 87

Sędziował Krzysztof Korycki (Warszawa). Żółte kartki: Lewiński, Wawryka, Jacek – Domański. Widzów 300.

OKOCIMSKI: Kozioł – Wawryka, Jacek, Garzeł, Kasprzyk – Kurzywilk (81 Baran), Lewiński, Wojcieszyński (78 Pyciak), Janik (63 Bryła), Białkowski – Hłuszko (71 Jaworskyj).

SIARKA: Pawlus – Przewoźnik, Stefanik, Stępień, Chłoń (54 Mandzelowski) – Domański (77 Waleńcik), Korzępa (46 Kościelny), Więcek, Jakubowski (65 Buczek) – Koczon, Martuś.

Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice 1-0 (0-0)

1-0 Damian Łanucha 64

Sędziował Michał Grocki (Warszawa). Żółte kartki: Wawrzyński, Bogacz, Oziębała, Kantor, Mikołajczak - Furtak, Mikołajczyk, Abramowicz.

STAL: Wietecha – Wawrzyński, Jabłoński, Kantor, Kachniarz, Bartkiewicz, Łanucha (90 Siudak), Przezak (60 Oziębała), Płonka (78 Giel), Mikołajczak, Bogacz.

PUSZCZA: Staniszewski, Furtak, Czarny, Lepiarz, Abramowicz – Mikołajczyk, Kotwica, Gawęcki, Uwakwe (70 Stepankov) – Broź (73 Furczyk), Gębalski.

W pierwszej połowie oba zespoły miały swoje okazje, ale bardzo dobrze prezentowali się bramkarze. Tuż po zmianie stron wyborną sytuację wypracowali sobie piłkarze Puszczy. Po dwójkowej akcji Adriana Gębalskiego z Dariuszem Gawęckim ten drugi miał szansę na otwarcie wyniku, ale trafił w słupek.

Jedyny gol padł w 64. minucie, Damian Łanucha uderzył celnie z około 25 metrów. Goście ambitnie starali się doprowadzić do wyrównania, ale Stal bardzo dobrze się broniła.