Strona główna > Główna środek > II liga
II liga: Puszcza gromi Limanovię2015-04-04 17:50:00

W 24. kolejce II ligi piłkarskiej Puszcza Niepołomice rozgromiła Limanovię 5-1. Goście przez 70 minut grali w dziewiątkę.

Puszcza Niepołomice – Limanovia Limanowa 5-1 (2-1)

0-1 Martin Pribula 4

1-1 Roman Stepankow 15 (karny)

2-1 Adrian Gębalski 20 (karny)

3-1 Adrian Napierała 75

4-1 Roman Stepankow 82

5-1 Łukasz Nowak 90

Sędziował Konrad Aluszyk (Szczecin). Żółte kartki: Gębalski - Kulewicz, Bierzało. Czerwone kartki: Mika (Limanovia, 11), Derbich (Limanovia, 17).

PUSZCZA: Staniszewski – Cichy (86 Furtak), Biernat, Napierała, Mikołajczyk – Zaremba (82 Łączek), Uwakwe, Gawęcki, Steppankow, Lampart (64 Maluga) - Gębalski (70 Nowak).

LIMANOVIA: Mika - Majcher (74 Ł. Wolsztyński), Kulewicz, Bierzało, Derbich - Atanasow, Koman, Żołądź, Tarasenko (14 Skrzyniarz), Pribula (66 R. Wolsztyński) - Chmiest (66 Grunt).

Limanovia zaczęła obiecująco, od prowadzenia 1-0. Ale w 20. minucie było już 2-1 dla Puszczy, dzięki dwóm karnym. W dodatku goście grali już w dziewiątkę, gdyż czerwone kartki zobaczyli bramkarz Mika i obrońca Derbich.

Puszcza jest w tabeli trzynasta, 2 punkty nad strefą spadkową. Limanovia ostatnia, do bezpiecznego miejsca brakuje jej 10 punktów...