Strona główna > Główna środek > II liga
Niemoc Piwoszy trwa2014-10-31 16:05:00

W 15. kolejce II ligi piłkarze Can-Pack Okocimskiego ulegli na własnym boisku drużynie Energetyka ROW Rybnik aż 1-4. Honorową bramkę dla Piwoszy zdobył z rzutu karnego Wojciech Wojcieszyński w 90. minucie.

Okocimski Brzesko - Energetyk ROW Rybnik 1-4 (0-1)

0-1 Michał Płonka 44

0-2 Mariusz Muszalik 65 (karny)

0-3 Szymon Sobczak 68

0-4 Grzegorz Fonfara 79

1-4 Wojciech Wojcieszyński 90 (karny)

Sędziował Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska). Żółte kartki: Wawryka – Wolniewicz (2), Gilewicz, Fonfara. Czerwona kartka: Wolniewicz (51, dwie żółte). Widzów 150.

OKOCIMSKI: Kozioł – Baran, Jacek, Wawryka, Kasprzyk – Pyciak, Guja (81 Bryła), Lewiński (53 Hłuszko), Wojcieszyński, Białkowski (67 Abubakar) – Dziadzio.

ENERGETYK ROW: Rybicki – Krotofil, Grolik (83 Borovicanin), Bodzioch, Gojny (85 Mandrysz) – Płonka, Wolniewicz, Fonfara, Muszalik, Sobczak (75 Gilewicz) – Musiolik (54 Jary).

Goście grali od 51. minuty w dziesiątkę, a mimo to zdobyli trzy bramki. Po tym spotkaniu wyszli na czoło tabeli. Okocimski z 16 punktami plasuje się na 13. miejscu, tuż nad strefą spadkową.