II liga: remis Okocimskiego, porażka Puszczy2014-10-18 19:09:00

Okocimski Brzesko - Nadwiślan Góra 2-2 (0-2)

0-1 Tomasz Boczek 12

0-2 Tomasz Boczek 24

1-2 Wojciech Wojcieszyński 57 (głową)

2-2 Wojciech Dziadzio 69

Sędziował Dominik Pasek (Legnica). Żółte kartki: Ślęczka, Pyciak, Kozioł, Duszyk – Setlak. Widzów 300.

OKOCIMSKI: Kozioł – Tokarz (80 Duszyk), Jacek, Ryś, Ślęczka (46 Kasprzyk) – Bryła (46 Białkowski), Lewiński (78 Wawryka), Wojcieszyński, Guja, Pyciak – Dziadzio.

NADWIŚLAN: Florek – Jurek, Boczek, Balul, Łączek – Ogrocki (46 Gurbisz), Koman, Kaszok, Setlak (72 Legierski), Furczyk (72 Skrobol) – Matysek.

Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 2-0 (1-0)

1-0 Michał Czarny 36

2-0 Łukasz Sekulski 74

Sędziował Mirosław Górecki (Katowice). Żółte kartki: Bartkiewicz, Bogacz - Napierała, Furtak, Uwakwe, Zakrzewski.

STAL: Wietecha - Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kowalski (81 Michałek), Pigan (90 Samołyk), Argasiński, Łanucha (59 Płonka), Kałat (79 Giel), Kantor, Sekulski.

PUSZCZA: Sobieszczyk – Cichy, Biernat, Napierała, Furtak (71 Kiełtyka) – Uwakwe, Lepiarz, Nowak, Zaremba (63 Zakrzewski), Madejski, Mikołajczyk.

Puszcza mogła uzyskać znacznie lepszy wynik. W I połowie dwie szanse miał Nowak i jedną Zaremba. Po przerwie okazji nie wykorzystali Mikołajczyk i Nowak (sam na sam). Zamiast 1-1 niebawem było 2-0...