Strona główna > Główna środek > II liga
Okocimski nadal czeka na zwycięstwo w Brzesku2014-08-23 21:37:00

Okocimski Brzesko wciąż czeka na zwycięstwo na swoim boisku. W 4. kolejce II ligi tylko zremisował z Kotwicą Kołobrzeg 1-1. Z zespołem gości odwiedził Małopolskę dobrze tu znany i lubiany trener Wiesław Bańkosz.

Okocimski Brzesko - Kotwica Kołobrzeg 1-1 (1-0)

1-0 Mateusz Kasprzyk 35
1-1 Jakub Poznański 64, karny
Sędziował Krzysztof Korycki (Warszawa). Żółte kartki:  Bryła, Wojcieszyński, Dziadzio - Skórecki, Mularczyk.
OKOCIMSKI: Błąkała - Wawryka (66 Bryła), Jacek, Garzeł, Kasprzyk - Abubakar (58 Jaworskij), Wojcieszyński, Ryś, Pyciak - Białkowski (75 Hłuszko), Dziadzio.
KOTWICA: Kamola - Soczyński, Poznański, Kokosiński, Strzelecki (75 Biegański)- Pietras, Mularczyk, Skórecki (83 Bułka), Świechowski (70 Bejuk), Rydzak - Ropiejko (90+3 Pikuła).

Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie, ale była ona dość wyrównana. W 35 min gola przyniosła ładna akcja Okocimskiego, po której Paweł Pyciak w wyłożył piłkę Mateuszowi Kasprzykowi, a ten posłał ją do celu. Po przerwie goście wyszli na boisko mocno zmotywowani, w 64 min przyniosło im to rzut karny za faul Arkadiusza Garzeła na Mateuszu Świechowskim. Wykorzystał go Jakub Poznański całkowicie myląc bramkarza.
W samej końcówce spotkania Okocimski miał świetne szanse na odniesienie zwycięstwa (mocne uderzenie Jaworskiego obok bramki, strzał Hłuszki obronił bramkarz), ale ich nie wykorzystał.