Strona główna > Główna środek > II liga
Limanovia wywalczyła remis w 90+8. minucie2014-05-11 21:58:00

W 29. kolejce II ligi wschodniej Limanovia zremisowała z Wisłą Puławy 2-2, zdobywając wyrównującego gola w 90+8. minucie!

Limanovia Limanowa - Wisła Puławy 2-2 (1-1)

1-0 Wojciech Dziadzio 4

1-1 Konrad Szczotka 21

1-2 Konrad Nowak 51 (karny)

2-2 Józef Piwowarczyk 90+8

Sędziował Łukasz Sobiło (Legnica). Żółte kartki: Chudecki, Kmiecik - Górskie, Maksymiuk (2). Czerwone kartki: Maksymiuk (Wisła, 60, dwie żółte), Pożak (Wisła, 89).

LIMANOVIA: Sotnicki - Chudecki (46 Majcher), Kulewicz, Garzeł, Niechciał, Pyciak, Pietras, Sadio, Serafin, Dziadzio, Komorek (57 Kmiecik ).

WISŁA: Zolech - Edwards, Pielach (74 Jakubiec), Gorskie, Komar, Litwiniuk, Maksymiuk, Wiącek, Szczotka (83 Paluch), Nowak (68 Filipov), Martuś.

Zaczęło się doskonale dla gospodarzy, w 4. minucie Dziadzio wykorzystał sytuację "sam na sam". Wisła wyrównała, a po przerwie objęła prowadzenie z karnego.

Końcówka była dramatyczna. Puławianie kończyli mecz w dziewiątkę, a Limanovia strzeliła gola na 2-2 w 90+8. minucie!

Limanovia zajmuje wprawdzie piąte miejsce w tabeli, ale nad strefą spadkową ma zaledwie punkt przewagi...