Strona główna > Główna środek > II liga
Wyjazdowy remis Limanovii z Świtem2014-04-19 18:18:00

W meczu wyjazdowym Limanovia zremisowała w z broniącym się przed spadkiem zespołem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki 3-3. Remis dla gości tuż przed końcem uratował Wojciech Dziadzio. Podopieczni trenera Sieklińskiego zajmują po 25 kolejkach II ligi wschodniej 6. miejsce, Świt jest ostatni.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Limanovia Szubryt Limanowa 3-3 (1-1)

1-0 Szuprytowski 28

1-1 Garzeł 42

2-1 Szabat 49

2-2 Pyciak 56

3-2 Szabat 86

3-3 Dziadzio 89

Sędziował Michał Woś z Zamościa. Żółte kartki: Duda, Szczepański – Komorek.

ŚWIT: Domżał - Szabat, Drwęcki, Melao, Nowotka, Duda, Imiela, Szczepański, Szuprytowski, Kiwała (74 Adamski), Melon (90 Kamiński).

LIMANOVIA: Sotnicki - Majcher, Kulewicz, Garzeł, Niechciał, Pyciak, Czajka, Skiba, Piwowarczyk (83 Byszewski), Pietras (55 Pietrzak, 63 Komorek), Dziadzio.

Świt zagrał pod kierunkiem nowego trenera Igora Gołaszewskiego, który zastąpił Mateusza Miłoszewskiego.

Pierwsza połowa nie była zbyt ciekawa. Gdyby nie piękny gol w wykonaniu Arkadiusza Garzeła to niewiele by można powiedzieć na temat tej części spotkania. Zespół Limanovii zagrał zbyt defensywnie i zachowawczo, nie stworzył zbyt wiele sytuacji podbramkowych.

Druga połowa, kiedy Limanovia zagrała bardziej odważnie i ofensywniej, mogła się podobać, jednak gospodarze wykorzystali dwa stałe fragmenty gry, z których padły obydwie bramki.

Kontuzji doznał Jacek Pietrzak, który po starciu z bramkarzem Świtu został zniesiony z boiska i odwieziony do szpitala w Warszawie. Ze wstępnych informacji wiadomo, że ma uraz stawu skokowego.