Strona główna > Główna środek > II liga
Garbarnia nie dały rady Legionovii2014-04-18 21:27:00

W 25. kolejce II ligi wschodniej Garbarnia uległa Legionovii 0-3. Goście zanotowali czwartą wygraną z rzędu.

Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo 0-3 (0-1)

0-1 Ryndak 45

0-2 Tomczyk 72

0-3 Goliński 75

Sędziował Marcin Bielawski (Katowice). Żółta kartka: Ogar (Garbarnia).

GARBARNIA: Sypniewski – Piszczek, Kowalski (46 M. Górecki), Pluta, Byrski – Kalemba, J. Górecki (76 Kokoszka), Kostrubała, Nowak, Siedlarz (86 Metz) – Ogar.

LEGIONOVIA: Matracki – Goliński, Lendzion, Gurzęda, Pielak (88 Dankowski) – Ryndak (78 Wolski), Tomczyk, Romanchuk, Tlaga (87 Maciejewski), Czerkas (81 Broniszewski) – Vallejo.

I połowa należała do gości. W 45. minucie świetne prostopadłe podanie otrzymał Dawid Ryndak i technicznym strzałem pokonał bramkarza krakowian.

Po przerwie nadal atakowali przyjezdni. Po kwadransie po raz pierwszy w tym meczu groźny strzał oddali Garbarze, a to za sprawą Siedlarza. Jego strzał pewni obronił Matracki.

W 72. minucie było 0-2. Paweł Tomczyk zdobył gola z rzutu wolnego, bramka była niebywałej urody. Trzy minuty później wynik ustalił Maciej Goliński, którego dokładnym podaniem obsłużył Czerkas. Goście mogli wygrać wyżej, ale nie wykorzystali wielu okazji.