Strona główna > Główna środek > II liga
Garbarze zwycięscy w Myślenicach (FILM)2014-02-22 22:25:00

W rozegranym na sztucznym boisku w Myślenicach sparingu Garbarnia pokonała miejscowy Dalin 2-1.

DALIN Myślenice - GARBARNIA Kraków 1-2 (1-1)

0-1 Tomasz Ogar 15

1-1 Krzysztof Kozieł 36

1-2 Michał Górecki 73

GARBARNIA (I połowa): Adrian Jękot - Adrian Fedoruk, Gjentijan Haxhijah, Mateusz Kowalski, Przemysław Senderski - Tomasz Kalicki, Marcin Siedlarz, Maciej Termanowski, Sebastian Kokoszka - Tomasz Ogar, Łukasz Cichy.

GARBARNIA (II połowa): Jakub Sypniewski - Norbert Piszczek, Mateusz Kowalski, Marcin Pluta, Paweł Byrski - Krzysztof Kalemba, Jakub Górecki, Karol Kostrubała, Tomasz Metz, Piotr Kaczor - Michał Górecki.

Pierwszego gola dla Brązowych zdobył Tomasz Ogar w 15. minucie, skrzętnie wykorzystując błąd obrońców gospodarzy. W 17. minucie piłkarze Dalinu nie wykorzystali karnego. Słupek uchronił Adriana Jękota od wyciągania piłki z siatki. W 36. minucie szybką kontrę myśleniczan skutecznie sfinalizował Krzysztof Kozieł, dobrze znany i lubiany przez kibiców Garbarni zawodnik, który spędził na Rydlówce kilka sezonów.

Zwycięska bramka dla Młodych Lwów została zdobyta przez wychowanka Dalinu, Michała Góreckiego w 73. minucie, po trójkowej akcji Norberta Piszczka i braci Góreckich.