Strona główna > Główna środek > I liga
Porażka Żubrów w Kielcach2021-03-13 22:30:00

W 20. kolejce Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice przegrała w Kielcach z Koroną 0-1.

Korona Kielce - Puszcza Niepołomice 1-0 (1-0)

1-0 Grzegorz Szymusik 37

Sędziował Mariusz Korpalski (Toruń). Żółte kartki: Szymusik - Cikos, Wyjadłowski. Mecz bez publiczności.

KORONA: Kozioł – Szymusik, Kobryń, Szarek, Lisowski – Podgórski, Gąsior, Pervan (90 Łysiak), Oliveira, Thiakane – Łukowski (73 Kiełb).

PUSZCZA: M. Górski – Cikos, Hladik, Sstefanik, Pięczek - Wyjadłowski (64 Radionov), Serafin (78 Uwakwe), Knap (84 Klec), Rakoczy (84 Czarny), S. Górski (78 Spławski) - Kobusiński.

Jedyny gol padł w 37. minucie. Zdobył go Szymusik po podaniu Gąsiora. Gospodarze poszli za ciosem, ale wyniku nie podwyższyli.

Po przerwie Korona uzyskała przewagę, lecz po kwadransie gra się wyrównała. W końcówce goście mieli bardzo dogodną okazję do wyrównania, ale futbolówka po strzale jednego z zawodników Puszczy minęła po zewnętrznej stronie słupek bramki Kozioła.