Strona główna > Główna środek > I liga
Wygrana Sandecji z Miedzią2021-02-27 21:52:00

Po przerwie zimowej Fortuna 1 Liga wznowiła rozgrywki. W 18. kolejce Sandecja pokonała Miedź Legnica 2-0.

Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 2-0 (1-0)

1-0 Rafael Victor 34

2-0 Rafael Victor 89

Sędziował Paweł Malec (Łódź). Żółte kartki: Szufryn - Tront, Pinillos, Bednarski. Mecz bez publiczności.

SANDECJA: Pietrzkiewicz - Danek, Szufryn, Piter-Bucko, Dziwniel - Chmiel (74 Małkowski), Walski (86 Błanik), Kasprzak (74 Boczek), Sovsic, Ogorzały (86 Hajda) - Rafael Victor.

MIEDŹ: Lenarcik - Zieliński, Biernat, Pleśnierowicz, Pinillos - Makuch (75 Kaczmarek), Purzycki (63 Bednarski), Matuszek, Garcia (46 Roman), Tront (84 Lehaire) - Zapolnik.

Jak padły gole

1-0

Świetną akcję podopieczni Dariusza Dudka rozegrali w 34. minucie. Po szybkiej wymianie podań Michał Walski z linii pola karnego dograł skutecznie do Kamila Ogorzałego, młody zawodnik zespołu gospodarzy dostrzegł na piątym metrze Rafaela Victora, który nie miał problemów ze skierowaniem piłki do bramki. Dla portugalskiego napastnika był to premierowy gol dla "Biało-czarnych" na poziomie pierwszoligowym.