Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
Żubry zwycięskie na wyjeździe2020-12-13 12:41:00

W 17. kolejce Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice odniosła pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, wygrywając z GKS Bełchatów 2-0.


12.12.2020: GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice 0-2 (0-1)

0-1 Seweryn Michalski 7 (samob.)

0-2 Yevhen Radionov 86

Sędziował Wojciech Krztoń (Olsztyn). Żółta kartka: Uwakwe (Puszcza). Mecz bez publiczności.

GKS: Lenarcik - Najemski, Michalski, Magiera (84 Skrobosiński), Szymorek - Wroński (74 Mas), Pawlik, Gancarczyk, Makuch, Eizenchart (46 Błanik) - Zdybowicz (80 Winsztal).

PUSZCZA: Kobylak - Cikos, Czarny, Stefanik, Mikołajczyk - Rakoczy (80 Bartków), Uwakwe, Serafin, Radionov (90 Klisiewicz), Żytek (65 Knap) - Spławski (79 Tomalski).


Już pierwsza akcja Puszczy przyniosła bramkę. Dośrodkowanie w pole karne przedłużył Łukasz Spławski, piłkę chciał wybić Seweryn Michalski, ale zrobił to tak niefortunnie, że przelobował swojego bramkarza. GKS był bliski wyrównania w 18. minucie. Przed polem karnym futbolówkę dostał Waldemar Gancarczyk i natychmiast uderzył. Piłka odbiła się jednak od słupka i wyleciała w pole.

Pod koniec Puszcza przypieczętowała sukces. Hubert Tomalski odebrał piłkę zawodnikowi GKS-u, zagrał do Radionova znajdującego się w polu karnym. Napastnik obrócił się z piłką i oddał strzał, który wylądował w bramce gości. 


puszcza-niepolomice.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty