Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
Remis Żubrów w Tychach2020-11-09 10:28:00

W 11. kolejce Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice zremisowała wyjazdowy mecz z GKS Tychy 1-1.


GKS Tychy - Puszcza Niepołomice 1-1 (1-0)

1-0 Szymon Lewicki 6

1-1 Marcin Stefanik 73 (karny)

Sędziował Marek Opaliński (Legnica). Żółte kartki: Paprzycki, Biegański, Grzeszczyk, Lewicki - Stefanik, Mikołajczyk, Kobylak. Mecz bez publiczności.

GKS: Jałocha – Szeliga, Nedic, Szymura, Stefaniak – Biel (74 Steblecki), Paprzycki (63 Norkowski), Biegański (74 Piątek), Grzeszczyk, Moneta (90 Połap) – Lewicki.

PUSZCZA: Kobylak – Cikos (69 Bartosz), Stępień, Stefanik, Mikołajczyk – Żurek (46 Rakoczy), Serafin, Żytek, Klec (46 Skrzypczak), Tomalski (87 Uwakwe) – Spławski (90 Bartków).


W I połowie zdecydowanie przeważali tyszanie, którzy już w 6. minucie objęli prowadzenie. Po wrzutce z kornera Lewicki głową pokonał z 8 m bramkarza, uderzając bardzo mocno nad nim pod poprzeczkę. Później gospodarze mieli jeszcze pięć okazji, których jednak nie wykorzystali. W 44. minucie mógł im pomóc Stefanik, który przelobował wybiegającego Kobylaka, ale szczęśliwie dla gości piłka odbiła się przed bramką wysokim "kozłem" i przeleciała nad poprzeczką...


Po przerwie, w 54. minucie, Lewicki był blisko powtórzenia wyczynu z I połowy, tym razem uderzył nogą, tyle że tuż obok słupka.


"Żubry" wyrównały z karnego, Stefanik pewnie uderzył w prawy, dolny róg. Karny był kontrowersyjny, z lewej strony centrował Rakoczy trafiając w rękę znajdującego się na granicy szesnastki Szeligi.


- Cieszymy się z remisu. Zdajemy sobie sprawę, że zagraliśmy słabą pierwszą połowę. Dobrze zareagowaliśmy po przerwie. Zagraliśmy odważniej i strzeliliśmy bramkę – powiedział Tomasz Tułacz, trener Puszczy.

 

gkstychy.info, ST
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty