Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
Remis Żubrów w bielskiej twierdzy2020-06-17 00:07:00

W 26. kolejce Fortuna 1 Ligi Puszcza była blisko sprawienia sensacji w wyjazdowym meczu z liderem, Podbeskidziem Bielsko-Biała. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2.


Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice 2-2 (1-2)

1-0 Michał Rzuchowski 5

1-1 Michał Klec 26

1-2 Maksymilian Sitek 42

2-2 Mateusz Sopoćko 80

Sędziował Paweł Malec (Łódź). Żółte kartki: Rzuchowski, Laskowski, Komor, Gach – Serafin, K. Nowak, Niemczycki, Orłowski. Mecz bez publiczności.

PODBESKIDZIE: Leszczyński - Jaroch, Bashlai, Komor, Gach – Figiel, Rzuchowski (46 T. Nowak), Danielak (62 Biliński), Laskowski (46 Sopoćko), Sierpina – Roginic.

PUSZCZA: Niemczycki - Cikos, Czarny, Stefanik, Mikołajczyk – Tomalski, Uwakwe, Serafin, Klec (66 Żytek), Sitek (75 K. Nowak) – Radionov (83 Orłowski).


Kapitalne widowisko w Bielsku-Białej. Puszcza pozostaje niepokonana od wznowienia rozgrywek Fortuna 1 Ligi! 


Gospodarze już w 5. minucie objęli prowadzenie. Szybko wymienili piłkę Danielak z Jarochem, piłka trafiła w pole karne do Rzuchowskiego, który bardzo ładnym strzałem z 5 m pokonał Niemczyckiego. 


W 26. minucie goście cieszyli się z wyrównania. Z lewej strony w pole karne zagrał Sitek, a Klec precyzyjnym strzałem przymierzył do siatki przy słupku. W 42. minucie Żubry wyszły na prowadzenie. Z rzutu wolnego zagrał Mikołajczyk, piłkę zgrał Cikos, a z powietrza kapitalnie uderzył Sitek!


Po przerwie Podbeskidzie przeważało, ale nie potrafiło poważnie zagrozić bramce gości. W ostatnim kwadransie goście właściwie już tylko się bronili. Ataki miejscowych przyniosły efekt w 80. minucie. Sopoćko kapitalnym uderzeniem zza pola karnego wyrównał. 


Statystyka meczu: 17:8 w strzałach,5:4 w celnych, 54:46% w posiadaniu piłki, 8:5 w kornerach.


puszcza-niepolomice.pl, ST


puszcza.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty