Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
Sprzedaż akcji Sandecji przegłosowana2020-04-21 23:22:00

Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta w Nowym Sączu odbyło się głosowanie, w którym radni wyrazili zgodę na zbycie w drodze sprzedaży akcji spółki MKS Sandecja S.A.


Wartość spółki wyceniania jest na 17.645.000 zł. Wniosek o wyrażenie zgody wystosował prezydent Ludomir Handzel, który ma nadzieję, że klub trafi w ręce dobrego inwestora. Dwunastu radnych zagłosowało na tak, dziewięć osób wstrzymało się od głosu, natomiast jedna osoba sprzeciwiła się sprzedaży.


Epidemia koronawirusa sprawia, że budżet miasta może mieć problemy z utrzymaniem Sandecji na obecnym poziomie. Dlatego oddanie klubu w ręce potencjalnego inwestora wydaje się racjonalnym pomysłem.


Głosy "za": Grzegorz Fecko, Leszek Gieniec, Dawid Dumana, Krzysztof Głuc, Leszek Zegzda, Krzysztof Ziaja, Krystyna Witkowsja, Józef Hojnor, Tadeusz Gajdosz, Jakub Prokopowicz, Grzegorz Ledziński oraz Maciej Prostko.


Wstrzymali się od głosu: Teresa Cabała, Barbara Jurowicz, Ilona Orzeł, Maciej Rogóż, Artur Czernecki, Andrzej Pancerz, Krzysztof Dyrek, Janusz Kwiatkowski oraz Michał Kądziołka.


Głos "przeciw": Iwona Mularczyk.


sandecja.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty