Strona główna > Główna środek > I liga
Kanonada Słoni2019-11-24 08:56:00

W 19. kolejce Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza wysoko wygrał z Chrobrym Głogów.

23.11.2019: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów 4-0 (1-0)

1-0 Roman Gergel 45+1

2-0 Roman Gergel 68

3-0 Vladislavs Gutkovskis 75

4-0 Vladislavs Gutkovskis 77

Sędziował Dominik Sulikowski (Gdańsk). Żółte kartki: Jelic, Wlazło, Mikovic - Drewniak, Ziemann. Widzów 1241.

BBT: Dybowski – Wasielewski, de Amo Perez, Szarek, Mikovic – Gergel, Wlazło, Jovanovic, Purece (81 Bezpalec), Terpiłowski (59 Orzechowski) - Jelic (46 Gutkovskis).

CHROBRY: Szromnik - Ilków-Gołąb, Praznovsky, Michalec, Stolc - Kozak, Drewniak, Mandrysz (64 Lebedyński), Ziemann, Kubica -  Kowalczyk.

To było efektowne pożegnanie! W ostatnim tegorocznym meczu na własnym stadionie piłkarze "Słoni" pokonali Chrobrego Głogów 4-0.

Strzelecki koncert rozpoczął się w doliczonym czasie I połowy. Po uderzeniu Romana Gergela z rzutu wolnego piłka po rykoszecie trafiła do siatki. W 68. minucie po wykopie Karola Dybowskiego, Gergel lobem pokonał ponownie Michała Szromnika. W 75. minucie Gergel ze skrzydła wrzucił do wbiegającego w pole karne Vladislavsa Gutkovskisa, który bez problemu skierował futbolówkę do siatki. Gospodarze nie próżnowali. Dwie minuty później prowadzili już 4-0. Na listę strzelców ponownie wpisał się Gutkovskis, tym razem głową. Dwoma trafieniami Łotysz odkupił winny za niestrzelonego w 51. minucie rzutu karnego. Jego uderzenie złapał golkiper Chrobrego.