Strona główna > Główna środek > I liga
Remis Słoni z Jastrzębiem2019-11-02 21:44:00

W 16. kolejce Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował 2-2 z GKS Jastrzębie.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie 2-2 (1-1)

1-0 Roman Gergel 23 (karny)

1-1 Farid Ali 27

2-1 Martin Mikovic 54

2-2 Jakub Wróbel 64

Sędziował Kornel Paszkiewicz (Wrocław). Żółte kartki: Wlazło, Gergel - Szymura, Szczęch. Widzów 1333.

BBT: Dybowski – Grzybek, Putiwcew, Szarek, Mikovic – Gergel, Bezpalec, Wlazło (70 Kiełb), Purece (60 Kamiński), Kalisz (78 Wasielewski) – Gutkovskis.

GKS: Pawełek - Kulawiak, Szymura, Bojdys, Gojny - Jadach, Norkowski, Tront, Mróz, Ali (69 Liszka) - Wróbel (86 Żak).

Dwukrotne prowadzenie nie wystarczyło. "Słonie" otworzyły wynik w 23. minucie. Za zagranie piłki ręką w polu karnym arbiter podyktował jedenastkę. Jej pewnym egzekutorem okazał się Roman Gergel. Gospodarze z korzystnego rezultatu cieszyli się krótko. Po rzucie wolnym do siatki piłkę skierował Farid Ali.

Dwa gole kibice oglądali również w drugiej połowie. W 54. minucie Martin Mikovic pięknym i celnym strzałem trafił na 2-1. Dziesięć minut później goście ponownie doprowadzili do remisu. Uczynił to były piłkarz niecieczan Jakub Wróbel.