Strona główna > Główna środek > I liga
Puszcza uratowała remis w doliczonym czasie2019-09-22 23:38:00

Puszcza zdobywając w Grudziądzu gola w doliczonym czasie zachowała miano drużyny niepokonanej na wyjazdach. Niepołomiczanie w 10. kolejce Fortuna 1 Ligi zremisowali z Olimpią 1-1.

22.09.2019: Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice 1-1 (0-0)

1-0 Omar Monterde 90+1

1-1 Jakub Bąk 90+5

Sędziował Łukasz Kuźma (Białystok). Żółte kartki: Szywacz, Duriska – Tomalski.

OLIMPIA: Sapela – Ciechanowski, Duriska, Wawszczyk, Szywacz – Kamiński (74 Maloku), Kona, Handzlik (65 Monterde), Bogusławski, Haydary – Twarowski (71 Frelek).

PUSZCZA: Niemczycki – Bartków, Czarny, Stępień, Widejko – Sitek (66 Bąk), Serafin (88 Stefanik), Uwakwe (90 Orłowski), Tomalski, Żytek – Embalo.

Obie bramki padły w doliczonym czasie gry. Najpierw wielką radość miejscowym kibicom dał Omar Monterde. Dla Hiszpana jest to drugie trafienie w drugim kolejnym meczu. Wyrównującą bramkę po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Olimpii strzelił Jakub Bąk.

W I połowie lepsza była Puszcza, po przerwie gospodarze. Obaj trenerzy byli zadowoleni z wyniku, remis uznali za sprawiedliwy.