Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
Wyjazdy służą Żubrom2019-08-18 19:18:00

W 4. kolejce Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice wygrała wyjazdowy mecz z Chrobrym Głogów 1-0.


16.08.2019: Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 0-1 (0-0)

0-1 Jakub Bąk 88

Sędziował Zbigniew Doobrynin (Łódź). Żółte kartki: Ratajczak - Bąk, Stępień, Stefanik, Vovchenko. 

CHROBRY: Szromnik - Stolc, Góra, Ratajczak - Kulchawy (84 Diduszko), Drewniak, Pawlik, Mandrysz, Ziemann - Kowalczyk (81 Artigas), Lebedyński. 

PUSZCZA: Niemczycki - Bartków, Czarny, Stępień, Mikołajczyk - Nowak, Stefanik, Serafin (75 Bąk), Żytek, Szczepaniak (60 Żurek) - Embalo (84 Vovchenko). 


Druga delegacja tego sezonu zakończyła się drugim zwycięstwem piłkarzy Puszczy. W końcówce spotkania po dośrodkowaniu Bartosza Żurka piłkę do Jakuba Bąka zgrał Michał Czarny i drużyna z Niepołomic wyszła na prowadzenie, które utrzymała już do ostatniego gwizdka.


W środę przy K2 Żubry zmierzą się z Zagłębiem Sosnowiec.


Tomasz Tułacz, trener Puszczy: 

- To był bardzo trudny mecz dla jednej i drugiej drużyny. Z wiadomych przyczyn. My jechaliśmy z chęcią zrealizowania celu i gratuluję zespołowi konsekwencji mimo że mecz nie był porywającym widowiskiem - najdelikatniej to ujmę. My jesteśmy zespołem, który mimo że czasami cierpi, w decydujących, kluczowych momentach potrafi rozstrzygać na swoją korzyść takie spotkania. Oddaliśmy ten jeden strzał i ten jeden zadecydował o wygranej. Muszę powiedzieć, że Chrobry był świetnie zorganizowany w grze defensywnej. Po odbiorze piłki kompletnie nie mieliśmy miejsca na szybkie rozegranie ataku. Bardzo trudno było nam się przebić przy takiej jakości, jaką niestety dziś mieliśmy, lecz najważniejszy jest cel, najważniejsze są trzy punkty. Gratulacje dla moich zawodników za to, że są wspaniałym zespołem pod względem mentalnym, jedności. Jestem dumny, że potrafią w tak trudnych momentach osiągnąć zwycięstwo. 


Trener Chrobrego Ivan Djurdjević:

- Mecz bez wielkiej historii. Uważam, że byliśmy zespołem lepszym. I w pierwszej, i w drugiej połowie ta drużyna chciała wygrać. Pracowała na to bardzo mocno, żeby wynik był korzystny. Tę jedną bramkę zdobył przeciwnik, który jest bardzo mocny w stałych fragmentach gry i o tym wiedzieliśmy. Zabrakło wtedy koncentracji. Cały mecz graliśmy dobrze, mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, lecz nie udało się zdobyć bramki. Nawet remis by się przydał i dałby nam coś jeśli chodzi o morale.


puszcza-niepolomice.pl, chrobry-glogow.pl, ST
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty