Strona główna > Główna środek > I liga
Sparing: Wygrana Słoni z Górnikiem2019-07-02 23:42:00

Podczas zgrupowania we Wronkach Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrał sparing z Górnikiem Zabrze 2-1.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze 2-1 (1-0)

1-0 Dariusz Pawłowski 35 (samob.)

2-0 Michał Orzechowski 53

2-1 Kamil Zapolnik 85

BBT: Budziłek (46 Dybowski) - Grzybek, Perez, Putivtsev, Mikovic (46 Oleksy) - Kalisz (46 Gergel), Bezpalec, Szarek (46 Orzechowski), Kiełb (46 Misak), Wlazło (46 Jovanovic) - Gutkovskis (46 Vilhjalmsson).

GÓRNIK: Loska (46 Kudła) - Pawłowski (46 Zapolnik), Paluszek, Koj, Eizenchart - Juan Bauza (46 Wolsztyński), Ambrosiewicz, Kubica (70 Ściślak), Bainovic, Baidoo - Krawczyk (70 Manneh).

Wynik otworzył występujący w poprzednim sezonie w Niecieczy Dariusz Pawłowski, który po akcji Gutkovskisa z Kiełbem niefortunną interwencją skierował piłkę do swojej bramki. Po przerwie na 2-0 dla Słoni podwyższył Michał Orzechowski. Na 5 minut przed zakończeniem spotkania Kamil Zapolnik zdobył kontaktową bramkę.