Strona główna > Główna środek > I liga
Wygrana Słoni z Odrą2019-04-07 20:57:00

Wysokie zwycięstwo w 27. kolejce Fortuna 1 Ligi odniósł Bruk-Bet Termalica Nieciecza, pokonując Odrę Opole 3-0.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole 3-0 (2-0)

1-0 Florin Purece 7 (wolny)

2-0 Florin Purece 28

3-0 Patrik Misak 47

Sędziował Sebastian Jarzębak (Bytom). Żółte kartki: Gutkovskis - Trojak, Szota. Widzów 1328.

BBT: Budziłek - Szymonowicz, Putiwcew, Kupczak, Grzelak – Kalisz (80 Pawłowsk), Wlazło, Jovanovic, Purece (68 Gergel), Misak (71 Mikovic) - Gutkovskis.

ODRA: Krysiak – Mikinic, Baranowski, Szota, Brusiło (78 Winiarczyk) – Czyżycki, Niziołek, Trojak (66 Błanik), Moder, Janus – Rybicki (46 Skrzypczak).

Dobrze prezentujące się od początku meczu "Słonie" szybko objęły prowadzenie. W 7. minucie pierwszego gola dla nich bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Florin Purece. W 30. minucie Rumun ponowie pokonał Artura Krysiaka. Przymierzył z 18 metrów i strzałem po ziemi skierował piłkę do siatki. Drugą połowę gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia. W 47. minucie, po zespołowej akcji, Patrik Misak ładnym uderzeniem nie dał żadnych szans golkiperowi Odry.