Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
Porażka Puszczy w Bielsku-Białej2019-04-04 14:51:00

W zaległym meczu 25. kolejki Fortuna 1 Ligi Puszcza przegrała w Bielsku-Białej z Podbeskidziem 1-3.

3.04.2019: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice 3-1 (1-0)

1-0 Paweł Oleksy 6

2-0 Valerijs Sabala 47

2-1 Marcin Stefanik 56

3-1 Adrian Rakowski 77

Sędziował Marek Opaliński (Legnica). Żółte kartki: Gomez, Oleksy, Wiktorski, Sierpina – Orłowski. Czerwona kartka: Oleksy (Podbeskidzie, 84, druga żółta). Widzów 1282.

PODBESKIDZIE: Fabisiak – Jaroch (43 Modelski), Wiktorski, Jończy, Oleksy – Płacheta (54 Kostorz), Gomez (62 Guga), Rakowski, Sierpina – Roginic, Sabala.

PUSZCZA: Mleczko – Mikołajczyk, Stawarczyk, Bartków, Furtak (69 Gwiazda) – Szczepaniak (46 Sajdak), Stefanik, Nowak (69 Widejko), Żytek, Bąk – Orłowski.


Jak padły gole:

1-0

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Sierpina, jego wrzutka minęła wszystkich zgromadzonych przed bramką Mleczki, ale jeszcze w polu karnym piłkę przejął Wiktorski. Środkowy obrońca TSP śmiało wtargnął w pole bramkowe i wycofał do Oleksego, który mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi Puszczy.

2-0

Po dośrodkowaniu Sierpiny na bramkę uderzył Sabala, a błąd popełnił bramkarz Puszczy, który, choć wydawało się, że ma już piłkę w rękach wpuścił ją do bramki.

2-1

Puszcza rozpoczynała grę od rzutu wolnego 23 m od bramki TSP. Pierwsze uderzenie trafiło w mur, ale piłka przeszła przez niego i spadła pod nogi Stefanika, który potężną bombą nie dał szans Fabisiakowi na reakcję.

3-1

Pięknym uderzeniem zza pola karnego podwyższył Rakowski. 

Karny w 81. minucie

Rakowski zaatakował Mleczkę, odebrał mu piłkę i został sfaulowany. Do jedenastki podszedł Sierpina, ale młody bramkarz Puszczy naprawił swój błąd i obronił ten strzał.


Puszcza mogła zdobyć drugiego gola, ale w sobie tylko wiadomy sposób z metra ponad bramką piłkę posłał Żytek.


puszcza-niepolomice.pl, tspodbeskidzie.pl, st
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty