Strona główna > Główna środek > I liga
Remis Słoni w Chojnicach2019-03-31 11:06:00

Remisem 1-1 zakończyło się wyjazdowe spotkanie 26. kolejki Fortuny 1 Ligi Bruk-Betu Termaliki Nieciecza z Chojniczanką.

Chojniczanka - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1 (0-0)

0-1 Piotr Wlazło 70 (karny)

1-1 Damian Piotrowski 78

Sędziował Konrad Kiełczewski (Białystok). Żółte kartki: Piotrowski, Zawistowski, Żyra - Jovanovic.

CHOJNICZANKA: Janukiewicz – Kobryń, Sylwestrzak, Wołąkiewicz, Pietruszka – Przybecki (72 Piotrowski), Zawistowski (77 Żyra), Danielewicz, Grzelczak, Mikołajczak – Surdykowski (65 Paprzycki).

BBT: Budziłek - Szymonowicz, Grzelak, Putiwcew, Mikovic – Skóraś (90 Kalisz), Wlazło, Jovanovic, Kupczak, Kiełb (80 Misak) - Gutkovskis (68 Gergel).

Obie bramki padły w drugiej połowie. Najpierw w 70. minucie Piotr Wlazło zamienił karnego na gola, choć bardzo niewiele brakowało, aby bramkarz obronił strzał. W 78. minucie do wyrównania doprowadził Damian Piotrowski, po wyrzucie z autu w zamieszaniu trafił do siatki z 3 m.