Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
Nowak i Zagórski w Puszczy2019-02-08 22:50:00

24-letni Konrad Nowak zmienia Górnik Zabrze na Puszczę Niepołomice.


Piłkarz podpisał kontrakt obowiązujący przez najbliższe półtora roku. Jeśli w tym czasie drużyna awansuje do Lotto Ekstraklasy umowa automatycznie przedłuży się o kolejne 12 miesięcy.


Urodzony w Katowicach pomocnik w minionej rundzie rozegrał 12 ekstraklasowych spotkań. Grał również w meczu rundy eliminacyjnej do Ligi Europy. Łącznie Nowak ma na swoim koncie 47 występów na boiskach najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.


***


Sztab szkoleniowy pierwszej drużyny zdecydował się na skrócenie wypożyczenia Jakuba Zagórskiego.


Bardzo dobre występy w Górniku Łęczna oraz świetna postawa w meczach kontrolnych spowodowała, że wypożyczenie Jakuba Zagórskiego zostało skrócone.


„Zagór” w poprzedniej rundzie rozegrał aż 22 spotkania w barwach Górnika. Z dodatkowym doświadczeniem i ograniem wraca do pierwszej drużyny Puszczy Niepołomice.


Jakub Zagórski dołączył do zespołu Puszczy w 2016 roku. Kiedy piłkarz wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie zespołu rozwój zahamowała kontuzja kolana. Po powrocie do zdrowia zawodnik zaliczył trzy występy w poprzednim sezonie 1 ligi. Dobrze wykorzystany czas w Łęcznej zaprocentował kolejną szansą gry w Fortuna 1 lidze.


puszcza-niepolomice.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty