Strona główna > Główna środek > I liga
Karne - przekleństwo Garbarzy...2018-11-25 19:11:00

W 20. kolejce Fortuna 1 Ligi Garbarnia zremisowała wyjazdowy mecz z Bytovią 1-1. Krakowianie mogli wygrać, ale w końcówce Jakub Wróbel nie wykorzystał karnego...

24.11.2018: Bytovia - Garbarnia Kraków 1-1 (1-0)

1-0 Mateusz Kuzimski 36

1-1 Jakub Wróbel 69

Sędziował Paweł Malec (Łódź). Żółte kartki: Letniowski – Garzeł, Kiebzak, Lech.

BYTOVIA: Witan – Kuzdra, Wróbel, Dampc, Procyszyn – Kuzimski, Wolski (46 Duda), Burkhardt, Letniowski (77 Witkowski), Jakóbowski – Jaroch (87 Chodyna).

GARBARNIA: Cabaj – Pyciak, Garzeł, Kalemba (40 Czekaj), Górecki – Kiebzak, Wójcik, Lech, Serafin, Krykun (46 Wróbel) – Ogar (89 Wojcieszyński).

Karne to... przekleństwo Garbarni w tym sezonie. Z pięciu jedenastek wykorzystali tylko jedną, czterech nie zamienili na gole. W sobotę w Bytowie Jakub Wróbel w 82. minucie trafił z 11 m w słupek... Zamiast zwycięstwa Brązowi zadowolić się musieli remisem.

W I połowie gospodarze zdobyli bramkę po ładnej asyście Burkhardta i uderzeniu Kuzimskiego. Krakowianie w tej części gry nie oddali ani jednego strzału, ale po przerwie zagrali o wiele lepiej. Wróbel wyrównał w 69. minucie, a niespełna kwadrans później mógł przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Brązowych...