Strona główna > Główna środek > I liga
Słonie zdobyły Katowice w ostatniej minucie2018-10-01 09:59:00

W 12. kolejce Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrał na wyjeździe z GKS-em Katowice 2-1. "Słonie" zdobyły zwycięskiego gola w ostatniej minucie.

29.09.2018: GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-2 (0-0)

0-1 Artem Putiwcew 62 (głową)

1-1 Rafał Grzelak 68 (samob.)

1-2 Mateusz Kupczak 90+3

Sędziował Konrad  Gąsiorowski (Biała Podlaska). Żółte kartki: Frańczak, Michalik - Kupczak.

GKS: Baran - Frańczak, Lisowski, Remisz, Puchacz - Anon (56 Michalik), Poczobut, Bronisławski, Piesio (64 Łyszczarz), Błąd – Rumin.

BBT: Trela - Szeliga, Szarek, Putiwcew, Grzelak – Skóraś, Jovanovic (85 Kiełb), Stefanik (67 Szymonowicz), Kupczak, Gergel (90 Vilhjalmsson) – Gutkovskis.

Po pierwszej bezbramkowej połowie, w drugiej kibice doczekali się bramek. Najpierw w 62. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową piłkę do siatki skierował Artem Putiwcew. "Słonie" prowadzeniem cieszyły się sześć minut. W 68. minucie po wrzutce Adriana Błąda i po samobójczym trafieniu Rafała Grzelaka był remis. Gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się spotkanie, goście przeprowadzili akcję ostatniej szansy, po której Mateusz Kupczak dobił piłkę odbitą od słupka, zapewniając wygraną 2-1.