Strona główna > Główna środek > I liga
Garbarnia uległa Bytovii2018-08-06 08:55:00

W 3. kolejce Fortuna 1 Ligi Garbarnia przegrała z Bytovią 0-3. Krakowianie są na ostatnim miejscu w tabeli, rywale na pierwszym...

Garbarnia Kraków - Bytovia 0-3 (0-1)

0-1 Arkadiusz Garzeł 4 (samob.)

0-2 Michał Jakóbowski 68

0-3 Michał Jakóbowski 85

Sędziował Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska). Żółte kartki: Czekaj, Kostrubała, Lech (2) - Kuzimski, Dampc. Czerwona kartka: Lech (66, druga żółta). Mecz na Stadionie Mieskim w Krakowie.

GARBARNIA: Cabaj - Piszczek, Garzeł, Czekaj, Pietras - J. Wróbel (63 Wójcik), Kostrubała, Lech, Kiebzak - Ogar (86 Serafin), Węsierski (75 Gawle).

BYTOVIA: Witan - Ł. Wróbel, Kuzdra, Duda, Jaroch, Kuzimski (56 Protsyshyn), Burkhardt (82 Letniowski), Dampc, Wilczyński (37 Witkowski), Wolski, Jakóbowski.

W 4. minucie Kuzimski popisał się dryblingiem ogrywając opiekuna, Garzeł próbował wślizgiem zażegnać niebezpieczeństwo, ale uczynił to tak niefortunnie, że piłka wpadła do siatki. Później gospodarze mieli kilka okazji, by odrobić stratę, lecz ich nie wykorzystali. Dwukrotnie sędzia odgwizdał ofsajd po tym jak futbolówka wpadła do bramki.

W 51. minucie Ogar zmarnował "setkę". Kwadrans później Lech dostał drugą żółtą kartkę i Garbarze kontynuowali mecz w dziesiątkę. Liczebną przewagę wykorzystała dwukrotnie Bytovia.

Garbarnia nie była gorsza od rywala, tyle że była w przeciwieństwie do niego nieskuteczna...