Strona główna > Główna środek > I liga
Wygrana Słoni w Bielsku2018-07-28 22:12:00

W meczu 2. kolejki Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza na wyjeździe pokonał Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-2 (0-1)

0-1 Florin Purece 19

1-1 Kacper Kostorz 59

1-2 Vladislavs Gutkovskis 65

Sędziował Jacek Małyszek (Lublin). Żólte kartki: Sierpina, Jończy, Bougaidis, Wiktorski, Palavandishvili - Szeliga (2). Czerwona kartka: Szeliga (85, druga żółta). Widzów 3130.

PODBESKIDZIE: Leszczyński - Jaroch, Bougaidis, Jończy, Moskwik – Mystkowski (69 Kozak), Rakowski (69 Palavandishvili), Wiktorski, Sierpina – Sabala, Goncerz (56 Kostorz).

BBT: Trela -  Szeliga, Kupczak, Putiwcew, Grzelak – Skóraś, Jovanović, Miković (85 Sadzawicki), Purece (64 Stefanik), Kiełb (64 Gergel) – Gutkovskis.

"Słonie" od 19. minuty prowadziły. Po szybkiej, zespołowej akcji Florin Purece pięknym strzałem nie dał żadnych szans Rafałowi Leszczyńskiemu. W 59. minucie po dośrodkowaniu w pole karne wyrównał Kacper Kostorz. Sześć minut później po kontrze gości Vladislavs Gutkovskis pokonał bramkarza Podbeskidzia. Od 85. minuty Bruk-Bet Termalica grał w dziesiątkę po zejściu z murawy z czerwoną kartką Bartosza Szeligi. Gospodarze nie potrafili wykorzystać przewagi. To pierwsza wygrana niecieczan w tym sezonie. W najbliższą sobotę na własnym stadionie zmierzą się z ŁKS-em Łódź.