Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
I liga: Garbarnia z Wartą w Grodzisku Wlkp.2018-07-25 20:59:00

Tydzień po przegranym spotkaniu Garbarni ze Stalą Mielec podopieczni trenera Mirosława Hajdy zmierzą się w wyjazdowej potyczce z Wartą Poznań. Mecz, ze względu na trwające na obiekcie poznańskiego klubu prace modernizacyjne, zostanie rozegrany na stadionie Dyskobolii w Grodzisku Wielkopolskim - w piątek, 27 lipca, o godz. 17:45.


Dla pełniącej rolę gospodarza Warty mecz z Garbarnią będzie pierwszoligową premierą, bowiem jej pierwszy mecz ze Stomilem w Olsztynie został przełożony na 13 września.


W dotychczasowej historii 32 bezpośrednich rywalizacji obu klubów na szczeblu I i II ligi - uwzględniającej zwycięskie dla poznaniaków baraże o II ligę w 2016 roku - Garbarnia zwyciężała 10-krotnie, 6 razy padł remis, a aż 16 spotkań zakończyło się triumfem Warty. Bilans bramkowy siłą rzeczy jest korzystny dla "Zielonych" i wynosi 71-51.


Mecz Warta - Garbarnia będzie transmitowany na antenie Polsat Sport, a relacja rozpocznie się o godzinie 17:30.


Został już ustalony termin spotkania 3. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Garbarnią a MKS Bytovia Bytów. Mecz ten odbędzie się w niedzielę 5 sierpnia o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie.


garbarnia.krakow.pl (AB)
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty