Strona główna > Główna środek > I liga
Sparing: Wygrana Sandecji na zakończenie zgrupowania2018-07-05 20:21:00

Na zakończenie obozu we Lwowie piłkarze Sandecji rozegrali czwarty, ostatni już sparing. Przeciwnikiem był Ahrobiznes Wołoczyska, a mecz zakończył się zwycięstwem sądeczan 2-0.

Sandecja Nowy Sącz - FK Ahrobiznes 2-0 (1-0)

1-0 Dawid Szufryn 28

2-0 Mariusz Gabrych 60

SANDECJA: Marek Kozioł, Miłosz Kałahur, Dawid Szufryn, Michał Piter Bućko, Marcin Flis, Bartłomiej Dudzic, Grzegorz Baran, Maciej Małkowski, Mateusz Klichowicz, Mariusz Gabrych, David Manoyan. Zmiany: Paweł Kapsa (46), Michał Szeliga(46), Sebastian Szczepański (), Damian Chmiel (60), Adrian Basta (46), Maciej Korzym (60), Kacper Smoleń (46), Kacper Tokarczyk (60), Szymon Kuźma (46), Wiktor Nowak (46).

Jako pierwsi przed szansą na zgobycie gola w meczu stanęli piłkarze Ahrobisnesu. Sędzia główny podyktował rzut karny, ale z tego pojedynku ze strzelcem zwycięzko wyszedł Marek Kozioł, broniąc strzał Ukraińca. Nasz bramkarz ładnie obronił strzał po ziemi w lewy róg.

Pierwszą bramkę zdobyli sądeczanie w 28. minucie. Do zagranej z rzutu rożnego piłki wyskoczył Dawid Szufryn i skutecznie skierował ją do bramki, obok bezradnego bramkarza. Wynik kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy podwyższył Mariusz Gabrych. Testowany napastnik minął źle inwenterweniującego golkipera gospodarzy i strzelił do pustej bramki.