Strona główna > Główna środek > I liga
Sparing: Porażka Słoni z Puszczą2018-03-04 20:58:00

W sobotnim sparingu piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza przegrali z I-ligową Puszczą Niepołomice 0:3.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice 0:3 (0:3)

0:1 Orłowski 5

0:2 Mikołajczyk 9

0:3 Domański 25

Bruk-Bet Termalica: Trela (60 Baran) - Szeliga, Szarek, Maksimenko (70 Kuta), Miković (46 Iwanicki) - Śpiączka (46 Nowak), Purece (75 Morys), Janjatović, Iancu, Kvantaliani - Gutkovskis (60 P. Leżoń).

Puszcza: Staniszewski – Lepiarz, Stawarczyk, Czarny, Mikołajczyk - Stępień, Stefanik - Fryc, Domański, Drzazga - Orłowski. Zagrali też: Mleczko, D. Nowak, Ryndak, Bartków, Żurek, Zagórski, Mikulec, Zawadzki, Uwakwe, Szewczyk.

Goście prowadzili od 5. minuty po mocnym uderzeniu Marcina Orłowskiego. W 9. minucie po strzale z rzutu wolnego Michał Mikołajczyk podwyższył wynik. W 25. minucie w pole karne wbiegł Maciej Domański i zdobył trzeciego gola.

W spotkaniu pierwszy raz, po odniesionej we wrześniu kontuzji łąkotki, wystąpił Vladislavs Gutkovskis. W meczu szanse występu otrzymali również juniorzy Bruk-Betu Termaliki.